Bilgi Yarışması, Ana Sayfa

Ana Sayfa

İkili Yarışmalar

Kelime Yarışmaları

Zeka Yarışmaları

Günlük

Foto Kulüp

Bir Soru

Serbest Kürsü

Dostluk

Üyelik
Ana Sayfa
Seçkin Üyelik
Mesaj Kutusu
Tavsiye Et
Tıkla Kazan
Ödül Listesi
Gruplar / Sıralama
Sohbet Odaları
  Üyelik
Kullanıcı adı
Şifre
Yeni üye
Şifremi unuttum
Tavsiye Edenlere 10,00 Bonus
Tavsiye edeceğiniz e-posta adresi


%50 Daha Hızlı Flash Menü

Aktif soru
27.965
Aktif üye
1.245

Bayrak

GÜNLÜK ÖZELLİKLERİ
Günlük sahibiaymina_7 - BONUS YÜKLEYEREK DEĞİL ALIN TERİYLE.))))
Günlük adıHOŞGELDİN YANKI BEBEK:)) - Herkese açık günlük
Toplam okunma sayısı11947
Son güncelleme / Toplam kayıt15.4.2012 21:28:00 / Toplam kayıt: 1
Birmilyon com.un bir bebeği daha oldu..YANKI BEBEK..Sevgili puzzle ımızın biricik torunu güzel gözlerini açtı dünyaya bugün..Belki sıradan sözler bunlar ama allah analı babalı büyütsün..Hiç acı görmesin hüzünler uğramısın o upuzun hayatına..Onuda hep beraber büyütelim burada pamuklar içinde.Canım arkadaşıma da ne güzel yakışmıştır şimdi anneannelik..Hayırlı uğurlu olsun inşallah..

GÜNLÜK KAYITLARI
HOŞGELDİN YANKI BEBEK:)Yeni yorum girAç/Kapa
Hoş geldin bebek
Hoşgeldin Bebek ! Hoş geldin. Masum yüreğini alıp karşı kıyıdan yürüdün geldin buralara. Ellerinde ışığı sönmemiş yıldızlar gözlerinde yeni dünyaya salınan ilk şaşkın bakışların ışığıyla sen de merhaba dedin taze güne aydınlığa. Avuçlarında ötelerin temizliği ve sıcaklığı var hala. Kalbin bir kuşun kalbi gibi ürkek ve kırılgan. Tenine henüz değmemiş rüzgarın hoyrat eli. O kentin ortasında henüz yenisin çok yenisin. Annenin sıcak teni şefkatli elleri ve merhametle atan yufka kalbi senin için çarpacak bundan böyle. Şarkıları ninnileri senin için söyleyecek.
Hoş geldin bebek aramıza.
Annene ve babana hoş geldin.Hoş geldin bebek
Dünyaya hayata acılara hüzne sevince…
Bu sıcak ve tehlikesiz günlerin ardında sen de yalnız düşeceksin hayatın girift yollarına. Dikenli çalılara sen de takılacaksın. Sen de üzülüp sen de ağlayacak yorulacaksın uzun yollarda. Bekleyeceksin hayallerini bıkmadan bekleyeceksin. Rüzgar senin de yüzünü kanatacak. Gözesi uzak iklimlerin yağmurlarından medet umacaksın yılmayası. Islanacaksın çapkın rüzgarlarda… Serseri fenerler seni karanlıklarda bırakacak ummadığın bir zamanda. Keşişin hileli tespihleri eşiklerini aralayacak. Bir başına kalacaksın dar zamanlarda.
Hoş geldin bebek
Bumerang yokuşuna hoş geldin…


Hoş geldin bebek
Dönüşü olmayan bu yola hoş geldin. Yasemin mine kokulu günlerinin ardından naylon kokulu sabahlar bekleyecek seni. Derin ve masmavi göklerin ardından isli semalar düşecek ufuklarına. Sevinci ve umudu hayat ipliğine dizmenin yollarını öğrenmelisin en başta. Her yanı diken dolu bitkiyi karanfile dönüştürmeyi bir de… En büyük ihanetleri kozasında dokur zamanın cadı eli. Sen en büyük ihanetleri en büyük sabırlara bilemeyi öğren. Bir eski evin cumbasından sokağa taşan pembe bir sardunyanın yaprağında saklı biyesi eskil sevilerle örülmüş güzelliğin esrarı. Kırılgan bir saba yeli sana getirecek bir hüzünlü sabah türküsünü. O türküye seslenmelisin belki de.
Zira yalnız kalacaksın sen de günün birinde..
Hoş geldin bebek
Şaşıfelek çıkmazına hoş geldin…Hoş geldin bebek
Sağanak sözcüklerin ortasına hoş geldin. Dilin kıyısına sözün tepelerine kelimelerin ülkesine…Eşkin bir kısrak inletirken vadiyi sen de koşacaksın rüzgar gibi yamaçlara zamanı geldiğinde. Zaman sırça kadehte demlenirken günler oyalanırken büyüyeceksin bir anda. Nice günler akacak zamanın yanağından. Dingin bir günün bilinmezliğiyle karışacaksın sen de hayata insanlara. Ne zirveler çökecek gözlerinden. Sesini duyuramadığın vakitler gelecek hiç bitmeyesi. Erken çiçeğe durmuş bir bahar dalı gibi kuruyacaksın meyve vermeden zaman zaman. Gün gelecek mutluluktan esriyecek başın dönecek çark-ı felek gibi…Ebem kuşakları geçeçek başının üzerinden. Renkleri tutmaya çalışacak ve peşinden koşacaksın. Dudaklarından aşkın tarihini okuyacak annen ve dahi baban.
Zira sen de seveceksin günün birinde…
Hoş geldin bebek
Sevda ülkesine hoş geldin…Hoş geldin bebek<

Kayıt tarihi : 23.6.2010 - Toplam yorum : 22

 

  Hep birlikte heyecanla beklediğimiz bebeğimiz Yankı'mız hoşgeldin...Allahım sana çok güzel günler yaşatsın, bahtın açık, şansın bol olsun, sağlıklı, sevenlerin ve sevdiklerinle beraber mutlulukla yaşa Yankı bebeğimiz...Sevgili puzzlemız nasıl şaşkın ve heyecanlı, telefonda konuşmalarına ve sesine aksettiriyordu:)...Canım arkadaşım sende anneanneler kervanına katıldın, Arda doğduğunda sende kızından torun istiyordun, bak şimdi o isteğin yerine geldi, evlatlarınla, torununla beraber çok güzel günler geçirmeni dilerim canım...Artık muhabbetlerimiz daha güzel, daha da keyifli geçecek, konumuz daha çok torun ağırlıklı olacak, beni çok dinlediniz sıra sende canım:)...Tekrar Yankı bebeğimize hoşgeldin der, analı babalı sevgi içinde büyümesini dilerim....Aymina'cığım, canım çok duygulu, çok güzel günlük hazırlamışsın, emeğine ellerine sağlık canım, sağol varol:)...

                                                        

 


Kayıt tarihi : 23.6.2010 23:38:00 - Yorum sahibi: *pirefaika

 

 

Sevgili Puzzle'ımız güzel haberi bugün ablamdan aldım.Nasıl mutlu oldum,çok sevindim.Ablam Allah sizede göstersin derken o içten '' aaamiiin'' lerin sanki dün gibi.Zaman nasılda geçti.Yavrunun ve yavrunun yavrusunun sağlıklı olması ve heyecanla Yankı bebeği kucaklamanız mutluluğunu bir kat daha arttırmıştır.Sen harika bir insansın ve harika bir anneanne olacaksın.Yankı çok şanslı bu konuda.Seni .kuzunu ve tüm aile fertlerini yürekten kutlarım.Güzel bebemiz dünyanın en mutlu ,en sağlıklı ,en şanslı ve bir sürü güzelliklerin '' en'' lerini yaşayan ,güzel bir insan olsun.Sevgili Puzzle'ımız bebeğiniz tüm kötülüklerden uzak huzur içinde yaşasın.Yankı'mıza anne babasıyla ve sevdikleriyle yaşayacağı güzel bir ömür diliyor ve hoşgeldin diyorum.O'nu mis kokan yanaklarından kokluyorum.

Aymina'cığım seninde ellerine sağlık çokgüzel bir sayfa hazırlamışsın.Çok duygulu ve şekersin.

 

        


Kayıt tarihi : 23.6.2010 23:47:00 - Yorum sahibi: *selcan_
SEVGİLİ PUZZLE SENİ VE AİLENİ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM. YANKI BEBEĞİN SAĞLIKLI HUZURLU MUTLULUK DOLU UZUN BİR ÖMÜR SÜRMESİNİ GÖNÜLDEN DİLERİM. HOŞGELDİN YANKI BEBEK....
Kayıt tarihi : 24.6.2010 01:23:00 - Yorum sahibi: feride.k
:) :) :)  kendinden duymadım yankı bebeğin geliş haberini. Oyunda bir süre göremeyince öğrendim. Harika bir haber. Hoşgeldin aramıza Yankı bebek. Allah analı babalı büyütsün. Vatana millete hayırlı evlat nasip eylesin. Amiiiiinnn.... :) :) :)
Kayıt tarihi : 24.6.2010 14:06:00 - Yorum sahibi: ankebut70

Hoşgeldin Dünya'ya Yankı Bebek.Hoşgeldin canım.Allah analı/babalı büyütsün.Sevdiklerin hep güzel günlerini görsün.Hoşgeldinnnnnn:)))


Kayıt tarihi : 24.6.2010 15:00:00 - Yorum sahibi: marti..
Güzel ve içten dilekler karşısında ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Çok güzel günler için kutlamalar yaptım, tebrikleri kabul ettim, güzel temennilere teşekkürler ettim. Ama anneanneliğin tebriği bir başka oluyormuş. Çok teşekkür ederim. Benim güzel torunum şimdi yanımda.
Benim bebek arabamın içinde uyuyor. Evet, benim Silver Cross marka arabam hala nice jenerasyonlar büyütecek kadar hala yepyeni. Nasıl olduysa saklamışlar. Önce benim yavrularıma seyyar yatak oldu, daha sonra da ne kadar akraba çocuğu varsa 0nlara mekan yaptık bir müddet için. ( Buraya kadar dün yazmıştım. Kablosuz modem yüzünden hemen kapamam gerekmişti bilgisayarı.) Biz bu hafta önce ayın 22.sinde damadımın, 23.ünde sevgili torunumun, 25.inde yani bu gün kızımın doğum gününü kutladık. (Ayın 24.ünede bir kız sıkıştıracaklarmış.) Kutlu doğum haftası olarak ilan ettik. Oğlum yeğenini meyhaneye götürecekmiş. Ne zaman diye sorduk. Biraz zaman geçsinde, ne içtiğini görsün dedi. Kızım da; oğlum gözünü meyhanede açacak diyerek hala gözlerini açamayan torunumla dalga  geçtiler. Yarın ezanla ismini kulağına fısıldayacağız. Allah analı babalı büyütsün. Herkese bu mutluluğu tattırsın. Doğumdan bir kaç gün önce damadımla sohbet ederken bana anneanne diyecek evladından bahsetti sevgiyle. Bak canımın içi dedim; Evdeyken ister anneanne desin, ister nine... Dışarıda iken lütfen ismimle hitap etsin, daha o kadar yaşlanmadım... :) Sevgili dostlarım. Hatırlanmak çok güzel. Evet burada her adam asma molalarında çok sohbetler ettik. Muhabbetin dibine vurduk. Selcan'cığım artık hiç görünmüyorsun. Evlatlarınla ilgili güzel haberlerini Pirefaika'dan alıyorum. Allah sanada anneanneliği tattırsın canım. Feride, sana da o güzel duyguların için çok teşekkürler. Ankebut çok teşekkür ederim canım. Her şey gönlünce olsun. Evet Martı, en önemlisi Allah analı babalı büyütsün. Çok teşekkür ederim. Aymina'cığım tekrar aramıza döndüğün için çok mutluyum. aklın yolu bir canım. Bir gün geleceğini ve o eşsiz kahkahalarınla 1milyon.com'u çınlatacağını biliyordum. Bu günlük için de çok teşekkürler... Sen yine de Arda'dan şaşma derim. Çocuk bezden kurtulmak üzere, bizimki yeni başladı. 3 günlük bebek sana yar olmaz...:) Daha gözlerini bile açamıyor. Sevgili arkadaşım, can dostum Pirefaika... Sana diyeceklerim sayfalara sığmaz biliyorsun. Kızım bizden yarım saat önce hastaneye gitti. Heyecandan ve mutluluktan bizi bekleyemedi. Gider gitmez gönlüne göre odaya bir yön vermiş. Bir sehpaya misafirlerimize ikram edeceği çikolataları ve içecekleri dizayn etmiş ve  beyaz orkideler çok yakışırdı bu masaya diye düşünmüş. İşte senin gönderdiğin orkideler tam bu sırada devreye giriyor... :) Her halde hiç bir şey o orkideler kadar kızımı memnun edemezdi. Çok teşekkür ederim canım. İyi ki varsınız. İyi ki hepinizi tanımak fırsatını buldum. Tekrar teşekkürler.

Kayıt tarihi : 26.6.2010 04:40:00 - Yorum sahibi: *puzzle9

Hoş Geldin Dünyaya, Hoş Geldin Bebek

Anan, baban hep yolunu gözledi
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek
Ağlamanı, mis kokunu özledi
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek

Sonsuz şükür ola yüce Hüda' ya
Dokuz ay sonunda geldin dünyaya
Gül, oyna, yaşa sen doya doya
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek

Günahsız meleksin, parlayan bir nur
Neşesiz yuvaya sen verdin huzur
Kundağın nakışlı, beşiğin hazır
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek

Nazar boncuğuyla seni süslerler
Kulağına ninni ninni seslerler
Türlü çeşit gıda ile beslerler
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek

Bir kaç gün sonunda adını korlar
Hasta olsan doktor, ilaç ararlar
Güzel gözlerinde bir umut parlar
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek

Baban artık mutlu günler görecek
Deden, ninen muradına erecek
Anan sana kazak, patik örecek
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek

Seni seven senden uzak kalmasın
Bir çiçeksin güzel rengin solmasın
Emdiğin sütte hiç haram olmasın
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek

Mahmut Çelikgün'üm; deyişler söyler,
Kurban adar sana ağalar, beyler
Çocuksuz dünyayı acep kim neyler,
Hoş geldin dünyaya, hoş geldin bebek...

 

Mahmut Çelikgün


Kayıt tarihi : 27.6.2010 11:18:00 - Yorum sahibi: vehbiyeyersel


Kayıt tarihi : 27.6.2010 11:54:00 - Yorum sahibi: vehbiyeyersel
            Hoş geldin Yankı bebek,seni bu dünyada bekleyen tüm güzelliklere,yarına  hoş geldin.Işığın açık,yarının güleç olsun.sular gibi berrak ol.Annene  babana umut ol.
Kayıt tarihi : 27.6.2010 12:04:00 - Yorum sahibi: vehbiyeyersel
Tüm aileyi yürekten kutluyor; Yankı bebeğe ana-babalı, sağlıklı, mutlu ve başarılı uzun bir ömür diliyorum.:)
Kayıt tarihi : 28.6.2010 15:51:00 - Yorum sahibi: toldi
Sayın Hocam... Sıcacık şiir ve içten temennilerinize çok teşekkürler. Gerçekten de hepimiz muradımıza erdik. Kuzguna yavrusu misali nasıl tatlı bir şey anlatamam. Henüz 6 günlük. Hayatımızın parçası değil, hayatımız oldu. Sayın Hocam yine inceliğinizi göstermiş ve çiçek göndermişsiniz. Bembeyaz çiçeklere birde balon ve oyuncak eklemişler. Çok şirin ve çok güzel. Düşünmeniz yeter. Çok teşekkürler.
Kayıt tarihi : 29.6.2010 03:24:00 - Yorum sahibi: *puzzle9
Sevgili Toldi... Çok güzel dilekler bunlar. Ben de içten AMİNN diyorum. Ve çok teşekkür ediyorum. Sonunda bende torun sahibi olanlar kervanına katıldım. Çok güzel bir duygu yaşattı evlatlarım bana. Allah 0nlara ve herkese bu mutluluğu yaşatsın.
Kayıt tarihi : 29.6.2010 03:30:00 - Yorum sahibi: *puzzle9

CANIM ARKADAŞIM ANNEANNEMMMMMMM YANKI BEBEK EVİNE ÇOK YAKIŞMIŞ ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN SAĞLIKLA İNŞALLAH SENEYE BİR DAHA ŞERBET İÇERMİYİZ ACABA ....

                           CESYY26


Kayıt tarihi : 3.7.2010 02:36:00 - Yorum sahibi: aymina_7
Sevgili arkadaşım cesyy, bu gün misafirlerimi yolcu ettim. 10 günlük oldu canım torunum. Evlerine gider gitmez göbeği düşmüş. Yeni nesil annesi ve babası da 0nu pusetine koyduğu gibi alış verişe çıkmışlar. 10 günlük çocuk deterjan, kahvaltılık almaya gider mi? Sen ne zaman istersen ben sana loğusa şerbeti yaparım canım. Yeter ki sen iste...:)
Kayıt tarihi : 4.7.2010 00:30:00 - Yorum sahibi: *puzzle9

 YANKI BEBEK 1.AYLIK OLDUUUUUUUU......

Nihayet yeni hayatımdaki ilk ayımı doldurdum işte! Artık annem ve babam yavaş yavaş büyümeye başladığımı farkediyorlar, ben de öyle! Dünya ile tanışırken, güzelliklerle olduğu kadar hayatın  zorlukları ile de tanışıyorum ve daha ilk günlerimden itibaren aşılarımla bunlara karşı savaşacak gücü kazanabilmemde  bana verdikler destek için annemle babama çok teşekkür ederim

VEEE ARTIK YANKI BEBEKDE ADAM ASMAYA BAŞLADI..

 

 


Kayıt tarihi : 24.7.2010 03:11:00 - Yorum sahibi: aymina_7

Aymina çok tatlısın canım. Bu bilgisayar meraklısı güzel bebeği nerden buldun hemen. Geçen gün annesi ben bilgisayar başındayken kucağıma verdi. Bizimki ağlaya ağlaya bir hal oldu. Ümidimi kesecektim ama biraz daha büyüsün bakalım dedim. Hele bir tadını alsın. Bu gün aşı oldu. Kilosu ve boyu istediğimiz seviyede. Bir ayını doldurmanın olgunluğu içinde arabada ve aşı olurken hiç ağlamadı. Gelince de hemen yıkadık. Suyun sıcak yada soğuk olması 0nu hiç ilgilendirmiyor. (35 ila 37 dereceyi hiç ayırt etmeden yıkanıyor.) Banyonun tadını çıkarıyor. Masaj yaparken geriniyor. Annesi 0nu ANCHORMAN yapacakmış. Her gece televizyondan izleyecekmiş. Bu gün meme emmeye biraz geç kalınca bastı yaygarayı. Karnını doyururken bile söylendi." Oğlum hala ne söyleniyorsun" dedim. Annesi hemen atıldı; "Anhcorman olduğu için olayın sonuna kadar gidiyor." Canım torunumla çok özel anlarımız var. Özellikle sabah 3-7 nöbeti oluyor. Beraber balkona çıkıp sohbet ediyoruz. Ben genelde "eee,eee,eee piş piş"diyorum. O da "ınga" diye sohbetini sürdürüyor. Beraber sabah ezanlarını, horoz ve kuş seslerini dinliyoruz. Bana teşekkür etmese de olur. İlerde sevgiyle ansın yeter. İşte bir ayın bilançosu sevgili Aymina. Sayende içim mutluluk ve huzurla doldu. Çok teşekkürler canım.


Kayıt tarihi : 24.7.2010 03:52:00 - Yorum sahibi: *puzzle9
Yankı bebeğimizin 1. ayını doldurmasını kutlarım...Daha dün doğmamışmıydı?:)))...Canım anneanneciğim, 1,2,3.......ve 1 yaş, işte "Yankı büyüdü, askere gidiyor arkadaşlar" dediğini duyar gibiyim:) ne dersin?...Teknoloji bebeleri bunlar, elbette nimetlerinden mini minicikken başlayacaklar yararlanmaya, resim harika, canım nasılda sevinçli çıkmış, b.sayarı ele geçirmenin mutluluğunu yansıtmış resminde...Canım anneanneciğim, gecen gündüzüne karıştı, seni özlüyoruz, al Yankı'yı dön aramıza:)...Bunlarda suyun sıcaklığına, soğukluğuna karşı herhangi bir tepki yok, su olsun yıkansınlar da nasıl olursa olsun...Ne kadar güzel doğa içinde büyütüyorsunuz, biz burada ambülans , polis sireni, araba kornaları, lastiklerin çıkardığı sesler ve egzos dumanı içinde büyütüyoruz...Kapıyı açarmısın arkadaşım biz geldik, temiz hava alalım:)...Ayminam, dünya tatlısı ellerine sağlık, sende inşallah kısa zamanda evlenir, böyle mutluluk yaşatırsın bizlere canım...Yankı bebemizi koklaya koklaya benim için öpüver anneannesi...
Kayıt tarihi : 24.7.2010 22:56:00 - Yorum sahibi: *pirefaika

Arda doğacak diye gün saydık bir zamanlar sevgili dostum Pirefaika. 0nun büyümesini, diş çıkarmalarını, afacanlıklarını senin güzel anlatımınla bir masal gibi dinledik ve hala dinlemeye devam ediyoruz. Biz neydik bir zamanlar değil mi...:) Sabahlara kadar sohbetin en koyusu ile çaylar kahveler içtik. Karnımız acıktı, bir telaş ve acele ile ekmek arasına bir şeyler koyarak yine adam astık. İyi günlerimiz miş...:) İki fıstık gelecek te, işimizi engelleyecek hiç tahmin bile etmedik. Şimdi gaz sorunumuz var. Düne gece bütün ev halkı bir pırt etse de, o da rahatlasa, bizde... diye bekledik. Sonunda halletti sorununu. Çocuklar bana soruyorlar "sen nasıl halletmiştin bizim gaz sorunumuzu" diye. "Sizin hiç gazınız yoktu" diyorum. İnanmıyorlar haliyle. Aslında ben de pek inanmıyorum dediğime. Ama o kadar yıl geçmiş hatırlayamıyorum. Şimdi küçük kahramanımın gaz ile muazzam savaşına şahit oluyoruz. İçimizin yağları eriyor. Çocuklarımın büyümeleri çok güzeldi. Hiç bir anı unutmadım. Sadece gaz hadisesi yaşamışlarsa da bana fark ettirmeden halletmiş olacaklar. Dünya vatandaşı olmak, büyümek ne zormuş. Bizim torunlarımız herşey ile baş edebilirler değil mi canım. 0nların anneanneleri kim...:)


Kayıt tarihi : 26.7.2010 01:39:00 - Yorum sahibi: *puzzle9

Bu gün Günlükleri karıştırmak istedim. ve bu günlüğü okuduğum zaman pirefaikanın aymınaya torunu için talip olduğu aklıma geldi ve yüzümde bir gülümseme belirdi. Geç öğrendim ama ben de bir anneanne aday adayı olarak (çünkü daha damat adayımız bile yok::))))ayminayı kutluyorum. Gözünüz aydın. Allah analı babalı sevgi ile büyütmeyi nasip etsin inşallah.


Kayıt tarihi : 12.4.2012 14:18:00 - Yorum sahibi: hsasmaz
Nice yaşlara sevgili Yankım..Teşekkürler hsasmaz bugünü hatırlattığın için..Hayat koşuşturmasından aklımdan çıkıp gitmiş..Arda olmazsa Yankıyı alacağım için çok önemli:))))))
Kayıt tarihi : 12.4.2012 22:42:00 - Yorum sahibi: aymina_7
Canım arkadaşımın, biricik torunu, aşkı, herşeyi...Yankımız, yavrumuz, sitemizin değerli torunu, sağlıklı, sıhhatli, bol gülücüklü yıllar dileğiyle doğum günün kutlu olsun bebeğim...Ardam ve ben kocaman kocaman öperiz canım...Aymina şimdi kızlar 4 er , 4 er kocaya:)...
Kayıt tarihi : 12.4.2012 23:42:00 - Yorum sahibi: *pirefaika
Herkese çok teşekkür ederim. 23 Haziran, Nisan'ın 12. taşınmış...:) Aymina biraz erken davranmışsın canım ama çok güzel bir jest. Mayıs'ta sünnetimiz var. Bu gün Bursa'dan döndüm. Oğluma kız istemeye gittik. Vermeseler kaçıracaktık. Yankı'nın üç tekerlekli bisikleti arabanın bagajında bekliyordu...:) Sevgili hsasmaz, aymina_7 ve pirefaika dostluğunuz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.
Kayıt tarihi : 15.4.2012 21:28:00 - Yorum sahibi: *puzzle9
Günlük yazmak için üye girişi yapmalısınız, üye girişi yapmak için buraya tıklayın.
Günlük nedir? | Günlüklerim | Yeni kayıt | Günlük ara

100% Güvenli Bölge
İş ortaklığı | Web Master | Hakkımızda | Sık Sorulanlar | Bize Ulaşın
birmilyon.com bilgi merkezli bir sitedir, bilginin paylaşılması ve çoğaltılması ilkesine dayanarak,
birmilyon.com da yer alan hertürlü soru ve bilgi yarışması tamamen paylaşıma açıktır.
Seçkin üyelik | Bilgi yarışmaları | Kelime ve Zeka Yarışmaları | Günlük | Foto kulüp | Bir sorum var | Serbest kürsü
Normal üyelik | Bilgi yarışması | Çocuk yarışması | Soru gönder | Bir işlem | Bir kelime | Timsah avı
Kullanım Şartları | Güvenlik ve Gizlilik | birmilyon.com V8 turbo

Bilgi Yarışması

1,489258E-02